Pudrowa spódnica

 

pine3

Witajcie!

Zwiewny i lekki look to moja propozycja na upalne dni, które nadeszły z pierwszym dniem lata. Pastele to zdecydowanie strzał w 10 i bez wątpienia będą kojarzyć się z wakacjami. Dziurkowana bluzka (zakupiona w poprzednim sezonie) w bieli i spódnica maxi tworzą idealne połączenie. Płaskie, srebrne sandałki i drobna torebka dopełniają całość. Dzisiaj chciałam Ci pokazać jak nosić ją w inny sposób – wokół pasa! Fajna opcja na podręczne drobiazgi.

Pamiętaj o zadbanych dłoniach i stopach, latem często je pokazujesz. To taki czas, kiedy można szaleć z kolorami – już nie raz Ci to pokazywałam. Ciemne odcienie zostawiłabym jednak na jesień. Pięknie prezentują się jasne kolory na opalonym ciele. Mimo tego, że jest ciepło, ja nadal pamiętam o pielęgnacji dłoni i nie zapominajcie o kremach z filtrem.

Jestem ciekawa, czy już wpadliście w wir letnich wyprzedaży? Zaglądajcie to swoich ulubionych sklepów nie tylko stacjonarnych, ale i tych online! Można trafić na wyjątkowe perełki w zachęcających cenach!

Do następnego, Maja

pine1

pine4

pine2

pine14

pine7

pine5

pine6

pine8

pine16

pine13

pine17

pine18

pine11

pine15

pine12

pine10

BLUZKA / BLOUSE – ZARA

SPÓDNICA / SKIRT – PINEAPPLESHOP  tutaj

SANDAŁY / SANDALS – CZASNABUTY.PL

TOREBKA / BAG – GOSHICO

 

Comments

comments