LIFESTYLE

Hello February

Hello February Jest juz luty!

Na przekór wszystkim zwolennikom spędzania ferii zimowych na nartach w górach – my przywędrowaliśmy nad zachodnie wybrzeże Morza Bałtyckiego.
1

 

3

4

5

6

Plaża zimą ma swoje uroki – a my toniemy w oparach radości, którą wypełniamy całe powietrze. Nie to, żebym gardziła nadmorskim jodem – ale nasza euforia z powodu bycia razem jest ogromna!

7

8

9

10

 

Plaża plażą – ale czapa na głowie musi być – posiadacie swoje czapy z pomponem? Ja swoją gdzieś zawieruszyłam w bagażach, dlatego moja czarna czapa- co prawda bez pompona jest równie niezawodna Kaloszki idealne na każde warunki, komin futrzak – odpowiada mi kolorami a i daje ciepełko. Wg mnie must have tego sezonu – jak ich kolejnych – uśmiech na twarzy najlepiej z nietuzinkowym kolorem na ustach!

admin

Pasjonatka życia, totalnie zakochana w swojej rodzinie. Mama, żona, nauczycielka. Moda towarzyszy mi od dawna, jest częścią mnie. Uwielbiam bawić się kolorami i wzorami. Inspirują mnie różni ludzie i pragnę inspirować swoich czytelników. Witajcie w moim świecie - świecie kobiety, żony, mamy i jej rodziny, pasji do mody a także zagwostek życia codziennego.

Comments (2)

 • Avatar

  Anna

  Wyglądacie ślicznie, zaś Twoje zestawienie z hunterami- po prostu powala! Miałam kupic właśnie te kalosze, wybrałam tańsze z decathlonu. I to, czego nie chciałam zapłacić, muszę wypocić męcząc się i szarpiąc z nimi przy ściaganiu. Czy Twoje też tak Ci ciężko schodzą?

  Reply

  • Avatar

   Maja

   Ja je kupiłam w dobrej cenie na wyprzedaży – tak chyba najlepiej je upolować. Jednak po jakimś czasie robił się na nich szary nalot – musiałam kupić specjalny środek ochronny marki Hunter, by nadawały się do codziennego użytkowania. Moje schodzą normalnie 🙂 Pozdrawiam

   Reply

Leave a comment