Co dwie spódnice, to nie jedna

27 lipca 2017

mmz7

Zastanawiałaś się kiedyś, ile masz spódnic w szafie? Ołówkowa, rokloszowana, mini, midi, maxi, tiulowa, plisowana, piankowa, skórzana, kwiecista, w prążki, w kratkę, asymetryczna. Ajć, na pewno wiele pominęłam. Mam takie uczennice, które mówią, jak to one nie znoszą spódnic i sukienek. A po kilku latam mijam je, a one w pięknych kobiecych wzorach :) Uwielbiam takie zmiany i przemiany!

Mam dziś dla Was dwie propozycje = zdecydowanie na lato. Spódnice zupełnie różne, ponieważ przede wszystkim wzór i długość są inne. Pierwsza o długości do połowy łydki dzięki prążkom optycznie wydłuża sylwetkę. Pokusiłam się tutaj o żywą, a nawet jaskrawa górę i kwieciste buty. Lato zobowiązuje do szaleństw, a misz-masz we wzorach wskazany – to taki jest efekt mojego kombinowania.

Znajdziesz ją TUTAJ (promocja!)

mmz8

mmz7

mmz3

mmz4

mmz5

mmz2

mmz6

 

Moja druga propozycja to spódnica rozkloszowana sięgająca za kolano. Uwielbiam jej kwiecisty print, warto wówczas zadbać o jednolitą górę. To fantastyczna opcja do pracy. Ja mam na nią pomysł w wersji ‚po pracy’ z żółtą ramoneską i delikatnymi sandałkami. To promienny, letni look.

Ta spódnica dostępna jest tutaj.

mmz13

mmz12

mmz9

mmz11

mmz10

SPÓDNICE – MARIE ZELIE znajdziesz tutaj

KWIECISTE SZPILKI – RENEE tutaj

Bransoletka – BYDZIUBEKA tutaj

Comments

comments