Co zwykle noszę w torebce?

17 lipca 2017

 

zal9

Na pewno każda z Was zna to uczucie, kiedy w pospiechu trzeba znaleźć klucze od domu, klucze od auta, lub maksymalnie szybko odebrać telefon. Zawsze mi się wydawało, ze im mniejsza torebka, tym łatwiej. W praktyce okazuje się, że niekoniecznie. Kluczyki od auta moga zawieruszyć się dosłownie wszędzie!

Zalando (zajrzyj do Zalando tutaj) zapytało mnie, jakie torebki lubię najbardziej i co w nich zwykle noszę i to właśnie w tym wpisie pokażę Wam, co tam mam :)

Nie ma co ukrywać, że na dzień dzisiejszy mam już w swojej szafie dość sporo torebek. Są one przeróżnej wielkości i nosze je na różne okazje. Kopertówki, shopperki, na ramię, do ręki, skórzane, materiałowe, zamszowe.

Zwykle mam swoje ulubione torebki do pracy – są one większe, by pomieścić najpotrzebniejsze rzeczy. Podstawa to drugie śniadanie, klucze do domu, portfel i telefon. Ja jeszcze obowiązkowo muszę mieć swój piórnik ( z długopisami – odpowiednio czarne, niebieskie, czerwone, zielone – mam swoje ulubione!) i notes. Czasami mam dwa. Notes szkolny z bardzo ważnymi zapiskmi dotyczącymi tego, co mam zaplanowane (kartkówki, sprawdziany – hihi). Chociaż tutaj jest jeden fajny ‚przypominacz’. Nawet jak zapomnę kalendarza i widzę swoich uczniów przed gabinetem z książkami lun podręcznikami w ręku wtedy wiem, że na pewno coś im zapowiedziałam.

zal4

zal5

zal12

Zdarza mi się zapominać o swoich okularach, ale staram się je mieć przy sobie :) Bywa tak, że niejednokrotnie zostawiam je w szkole.

Najgorsza sytuacja jest wtedy, kiedy trzeba poprzerzucać portfel, klucze i telefon do innej torebki (mniejszej) np. takiej, którą biorę na spacer z dziećmi lub na zakupy. Ile razy zdarzyło mi się zapomnieć, gdzie, co mam. W takim przypadku staram się pamiętać o chusteczkach nawilżających lub o mydełku dla dzieci, które działa bez użycia wody i elegancko odświeża dłonie. To w mojej ocenie idealne rozwiązanie na podróże. Ręce są czyste i pachnące w każdym dowolnym momencie, szczególnie przed jedzeniem.

zal6

Bardzo polecam Wam mydełko Carex, jest dostępne w Rossmann zobacz tutaj. Są dostępne przeróżne zapachy i przyznam, że jest idealne dla dzieci i dorosłych. Zawsze można takie maleństwo wcisnąć nawet do drobnej torebki.

Latem staram się też pamiętać o okularach przeciwsłonecznych, jeśli torebka na to pozwala, trzymam je w dodatkowym pokrowcu :)

zal7

 

Przy okazji wyjścia z przyjaciółkami, czy znajomymi zawsze pamiętam o małych drobiazgach, które zawsze mogą się przydać. Mam tu na myśli głownie poprawę makijażu. Ostatnio nie rozstaję się ( tak na co dzień również) z moimi ukochanymi pomadkami z Bourjois znajdziesz je tutaj. Mam ich kilka kolorów i na ten moment to moi wakacyjni niezbędnicy!

zal1

zal2

zal3

Czasami uda mi się dołożyć perfumy (mam jedne w takim malutkich flakoniku), woda termalna dla odświeżenia, eyeliner, korektor, bronzer albo róż. Generalnie nie mam stałego zestawu, bo nigdy nie zmieściłabym wszystkiego. Zwykle wybieram mniejsze torebki i zabieram to, co na daną chwilę będzie mi niezbędne. Na pewno teraz wezmę ze sobą cudowne kredki do oczu! Ta niebieska jest po prostu przefantastyczna!

zal11

zal8

 

A Wy co pakujecie do swoich torebek? Zerknijcie, co jest u innych dziewczyn :)

 

Zachęcam Was do wyszukania swojej ukochanej torebki TUTAJ.

 

mohh5

mmm13

aas13gg

pp12gg

MOJE PROPOZYCJE LETNICH TOREBEK:

Propozycja nr 1 tutaj

Propozycja nr 2 tutaj

Propozycja nr 3 tutaj

 

Comments

comments